Ceník
...naše nabídka a ceny

Poznejme se

Poznejte náš moderní a přitom útulný ateliér a seznamte se s naší úžasnou fotografkou.

Vytvoříme pro Vás příjemnou atmosféru. Vyfotíme krásné fotky. 

Focení trvá přibližně 30 až 40 minut. Využít lze ateliér i exteriér. Zaměření focení je na Vaší volbě, doporučujeme probrat detaily s fotografkou před samotným focením . 

V ceně máte zahrnuto 10 ks vyretušovaných fotografií v digitální podobě a 5 ks fotografií 15 x 21 cm vytisknutých na lesklém fotopapíře.

2 500 Kč

Portrét 

Vyfotíme Vás a vytvoříme krásné profilové fotografie.

Focení trvá přibližně 30 až 40 minut. Využít lze ateliér i exteriér. Doporučujeme probrat detaily s fotografkou před samotným focením .

V ceně máte zahrnuto 5 ks vyretušovaných fotografií v digitální podobě.

1 500 Kč

Oblíbené focení

Toto je pro naše klienty nejoblíbenější varianta focení. Dostatek času na přípravu a navození příjemné atmosféry, při které vznikají nádherné fotografie. Budete nadmíru spokojeni. 

Délka focení je přibližně 60 až 80 minut v ateliéru, nebo exteriéru. Styl focení si předem dohodněte s fotografkou, která Vám ráda poradí. Barvu pozadí, rekvizity, styl oblečení atd.

V ceně získáte 20 vyretušovaných fotografií v digitální podobě a 10 fotografií 15 x 21 cm vytisknutých na lesklém fotopapíře. 

3 500 Kč

Focení pro náročné  

Exluzivní zážitek pro celou rodinu. Při tomto focení máte k dispozici celý fotoateliér pouze pro Vás včetně zázemí a čas v klidu si focení užít. Využít lze pro focení až 10 osob. Ideální je tak pro hromadné focení dětí, rodičů a prarodičů, nebo firemních týmů. Vytvoříme Vám celý set různých fotografií individuálních i společných.

Délka focení je 120 minut v ateliéru, nebo exteriéru. Styl focení si předem dohodněte s fotografkou, která Vám ráda poradí. Barvy pozadí, rekvizity, styl oblečení atd.

V ceně získáte 30 vyretušovaných fotografií v digitální podobě a 20 fotografií 15 x 21 cm vytisknutých na lesklém fotopapíře. A navíc fotoknihu nebo fotoobraz dle vlastního výběru v ceně 1 000 Kč. 

6 500 Kč